• #TEDxRóżanka

Ekologia na TEDxRóżanka

7.09.2020

TEDxRóżanka to wydarzenie, które charakteryzuje innowacyjna tematyka, nieszablonowa forma wystąpień i unikalna atmosfera w duchu TED.  TEDxRóżanka stał się forum wymiany idei i interdyscyplinarnym dialogiem, rozwijającym w umysłach ciekawość, zaangażowanie, rozwój oraz odwagę do realizacji marzeń. Podczas wydarzenia uczestnicy mają możliwość zdobycia wiedzy, poznania ciekawych konceptów i niezwykłych inicjatyw, a także zbudowania bliskich, poszerzających horyzonty relacji. 6 września odbyło się nad Odrą we Wrocławiu kolejne wydarzenie z serii TED na Różance.
Jednym z zaproszonych mówców był Dominik Dobrowolski, wrocławski ekolog i podróżnik, który w swoim wystąpieniu poruszył problem zaśmiecenia mórz i oceanów, a jak na podróżnika przystało, na spotkanie przypłynął swoim ekologicznym kajakiem. Dodatkową atrakcją spotkania była wystawa edukacyjna Fundacji PlasticsEurope Polska pt. "Opakowanie. Nie śmieć!"
Wszystkie wystąpienia na Różance były nagrane i wkrótce będą przetłumaczone i międzynarodowo upublicznione na stronach TED.

#TEDxRóżanka