gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Ekowieża będzie odbudowanatytul: Poszukiwani ekostatyści do programu TVN UWAGAtytul: Smok z Recyklingutytul: Smok z Recyklingutytul: Ogólnopolska Zbiórka Elektrośmieci przyniesie owocetytul: Konkurs na zbiórkę i rzeźbę z kartonikówtytul: Bojkot *takiej* segregacji!tytul: Jak segregować? Radzi gazeta.pl!
min
PRZECZYTAJ

Ogólnopolska i Owocowa Zbiórka Elektrośmieci

Electro System Organizacja Odzysku oraz Remondis Electrorecycling zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Zbiórce Elektrośmieci w ramach cyklu (...)

Electro System Organizacja Odzysku oraz Remondis Electrorecycling zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Zbiórce Elektrośmieci w ramach cyklu akcji Recykling daje owoce. Pierwsze akcje planowane są w następujących miastach:

Siedlce - sierpień
Płock - sierpień
Włocławek - wrzesień
Radom - wrzesień
Piotrków Trybunalski - październik 2013.

O dokładnym czasie i miejscach akcji będziemy informować na stronie już wkrótce.

Akcje organizowane są pod hasłem "Recykling daje owoce", zgodnie z którym za przyniesione stare i zużyte sprzęty komputerowe, AGD czy RTV  mieszkańcy otrzymają pyszne owoce. Celem akcji jest zarówno pozbieranie jak największej ilości elektrośmieci, które następnie zostaną poddane recyklingowi, oraz praktyczna edukacja ekologiczna i promocja recyklingu wśród mieszkańców. Elektrośmieci to odpady niebezpieczne - nie wolno ich wyrzucać do przydomowych śmietników!
 

 


 

 

 

 

Dodatkowe informacje.

Główny organizator akcji -  Dominik Dobrowolski,

dominik@cycling-recycling.eu , tel. 697 092 978  

www.cycling-recycling.eu