gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Daje Owoce w Żdżarachtytul: Recykling Dał Owoce w Gnieźnietytul: Recykling Dał Owoce w Toruniutytul: Recykling Dał Owoce w Kielcachtytul: Ratujmy Sokołowsko!tytul: Plastik nie do pieca - piec nie do plastikutytul: Recykling Dał Owoce w Tuszowie Narodowymtytul: Recykling Daje Owoce w Przemyślu
min
PRZECZYTAJ

Recykling Daje Owoce w Radomiu

Radom dołączył do innych miast w Polsce i zaprasza do udziału w zbiórce elektroodpadów - w zamian (...)

Radom dołączył do innych miast w Polsce i zaprasza do udziału w zbiórce elektroodpadów - w zamian za nie rozdawane są pyszne owoce. W Radomiu akcję organizuje Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Dąbrowskiej przy ul. Sowińskiego.

Placówka przyjmuje baterie, telefony komórkowe, żelazka, radia, myszki, klawiatury, golarki, mikrofalówki, miksery, zegarki, lodówki, pralki, kuchenki elektryczne i zabawki elektroniczne.

Zasady udziału w akcji są bardzo proste - wystarczy przynieść sprzęt do szkoły, w zamian otrzymujemy od nauczyciela KARTĘ z potwierdzeniem odbioru elektrośmieci. Następnie z KARTĄ zgłaszamy się 1 grudnia po pyszne owoce, odbieramy je i wrzucamy KARTĘ do losowania 5 nagród niespodzianek.

Zbiórka potrwa do 1 grudnia.

Dodatkowe informacje dotyczące zbiórki na stronie internetowej szkoły www.psp5.edu.pl.

Głównym partnerem akcji „Recykling daje owoce”  w Polsce jest Europejska Platforma Recyklingu

Pomysłodawcą akcji jest
ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski
www.cycling-recycling.eu

 

Akcję w Radomiu pomaga organizować Ekolandia.edu

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ