gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Daje Owoce w Gnieźnietytul: Zapraszamy do akcji Świeć Przykłademtytul: Śmieci skrzydeł nie mają!tytul: EkoWalentynki 2018tytul: Recykling Daje Owoce w Żorachtytul: Recykling Daje Owoce w Przemyślutytul: Wybierz tabliczkę!tytul: EkoWystawa we Wrocławiu
min
PRZECZYTAJ

EkoWystawa we wrocławskich szkołach

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, jest mecenasem edukacyjnej i ekologicznej wystawy, która (...)

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, jest mecenasem edukacyjnej i ekologicznej wystawy, która odwiedza szkoły, biblioteki oraz organizacje społeczne na terenie całego kraju. Od miesiąca na zaproszenie Centrum Edukacyjnego Ekolandia.edu wystawa pt. "Od selektywnej zbiórki poprzez recykling do nowych wyrobów. Opakowanie - nie śmieć!" odwiedza wrocławskie szkoły.  Tym razem na prośbę Pani Agaty Fogler wystawa odwiedziła Szkołę Podstawową nr 58 we Wrocławiu, i będzie do obejrzenia od 7 do 14 listopada .


Zapraszamy uczniów i nauczycieli szkoły do obejrzenia wystawy oraz przeprowadzenia przy niej ciekawych lekcji nt. recyklingu. Po ekspozycji szkoła  otrzyma (tak jak wszystkie wcześniejsze placówki) od Fundacji PlasticsEurope Polska  dodatkowe edukacyjne pomoce dydaktyczne - zestaw plakatów edukacyjnych .