gohome en
Cycling-Recycling
tytul: EkoWalentynki 2018tytul: EkoWystawa we wrocławskich szkołachtytul: Recykling Daje Owoce w Żorachtytul: Recykling Daje Owoce w Przemyślutytul: EkoWystawa we Wrocławiutytul: Recykling Daje Owoce w Toruniutytul: EkoWystawa zawitała do Świdnicytytul: Eko spotkanie w 118
min
PRZECZYTAJ

Wybierz tabliczkę!

Akcja "Śmieci skrzydeł nie mają" nabiera tempa. Już zgłaszają się schroniska od Sudetów, przez Tatry po Bieszczady. (...)
Akcja "Śmieci skrzydeł nie mają" nabiera tempa. Już zgłaszają się schroniska od Sudetów, przez Tatry po Bieszczady. Są też pierwsi wolontariusze, partnerzy, ambasadorowie i mecenasi akcji. Mam trzy propozycje tabliczek, które będą promować akcję na górskich szlakach i przy schroniskach, i Parkach Narodowych. Która tabliczka wg Was będzie najlepsza? Dla porównania załączam też tabliczkę - pierwowzór z Alp (Dolomitów) z niedźwiadkiem występującym w Masywie Brenty. Uwaga! Na jednej tabliczce występuje orzeł z plecakiem (jako wariant), dajcie znać czy lepszy jest z plecakiem, czy bez. Odpisujcie proszę tylko na mój adres: dominik@cycling-recycling.eu .

ps. autorem projektów jest Dobromil Nosek ( dziękuję!)... a tak to wygląda w masywie Brenty.