gohome en
Cycling-Recycling
tytul: EkoWystawa we wrocławskich szkołachtytul: Recykling Daje Owoce w Żorachtytul: Recykling Daje Owoce w Przemyślutytul: Wybierz tabliczkę!tytul: Recykling Daje Owoce w Toruniutytul: EkoWystawa zawitała do Świdnicytytul: Eko spotkanie w 118tytul: Recykling Daje Owoce w Kielcach
min
PRZECZYTAJ

EkoWystawa we Wrocławiu

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, jest mecenasem edukacyjnej i ekologicznej wystawy, która (...)

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, jest mecenasem edukacyjnej i ekologicznej wystawy, która odwiedza szkoły, biblioteki oraz organizacje społeczne na terenie całego kraju. Tym razem na zaproszenie Centrum Edukacyjnego Ekolandia.edu oraz  p. nauczycielki Renaty Lenart wystawa pt. "Od selektywnej zbiórki poprzez recykling do nowych wyrobów. Opakowanie - nie śmieć!" odwiedziła Szkołę Podstawową nr 118 we Wrocławiu.

Klasa 4c ze SP118 jako pierwsza zainteresowała się nową wystawą w szkole.

Zapraszamy uczniów i nauczycieli szkoły do obejrzenia wystawy oraz przeprowadzenia przy niej ciekawych lekcji nt. recyklingu. Wystawa będzie prezentowana w SP118 od 30 października do 6 listopada 2017. Po ekspozycji szkoła  otrzyma (tak jak wszystkie wcześniejsze placówki) od Fundacji PlasticsEurope Polska  dodatkowe edukacyjne pomoce dydaktyczne - zestaw edukacyjnych plakatów.