gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Daje Owoce w Żorachtytul: Recykling Daje Owoce w Przemyślutytul: Wybierz tabliczkę!tytul: EkoWystawa we Wrocławiutytul: EkoWystawa zawitała do Świdnicytytul: Eko spotkanie w 118tytul: Recykling Daje Owoce w Kielcachtytul: Recykling Dał Owoce w Bytomiu
min
PRZECZYTAJ

Recykling Daje Owoce w Toruniu

15 i 16 listopada na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK odbędzie się kolejna odsłona akcji „Recykling (...)

15 i 16 listopada na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK odbędzie się kolejna odsłona akcji „Recykling daje owoce”.

Idea akcji jest bardzo prosta - mieszkańcy za przynoszone elektrośmieci (zużyty sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz baterie) otrzymują pyszne i zdrowe owoce. Chodzi o zebranie jak największej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który jeżeli nie zostaje poddany recyklingowi zanieczyszcza środowisko.

Cykl jest organizowany przez ekologa i podróżnika Dominika Dobrowolskiego oraz Europejską Platformę Recyklingu. Współorganizatorami toruńskiej odsłony są: Centrum Przywództwa i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Fundacja Institute of Effective Asset Management.

 
Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym TV Toruń.

Program akcji na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK (ul. Gagarina 13a):

  • środa, 15 listopada 2017 r., w godz. 15:00-20:00

  • czwartek, 16 listopada 2017 r., w godz. 15:00-20:00
     

Zapraszamy wolontariuszy do udziału w akcji.Szczegóły: Barbara Jóźwik, p. 34 WNEiZ, csr@umk.pl